Varlık Mah. Kazım Karabekir Cad, Antalya | 09:00 - 18:00

|

SULFUROPTI ne işe yaramaktadır?

Sulfur Opti Toprak PH Düzenleyicisidir. Çam ağaçlarından gelen eşsiz terpen teknolojisi içermektedir. 700gr Kükürt SC İhtiva eder. Detaylı bilgi için ürünlerimiz sayfasını ziyaret ediniz.

SULCOP ne işe yaramaktadır?

SULCOP bakı gübre çözeltisidir. Garanti edilen içerik: Toplam bakır: %10, Klor: %0.2 Detaylı bilgi için ürünlerimiz sayfasını ziyaret ediniz.

Ripe PLUS ne işe yaramaktadır?

Ripe PLUS yüksek kaliteli bir yayıcı yapıştırıcıdır. Tüylü, kaygan, pürüzlü ve yapışması zor olan yüzeylerde tarım ilaçlarının etkisini arttırmasını, homojen dağılmasını ve daha iyi yapışmasını sağlamak amacıyla kullanılır. Detaylı bilgi için ürünlerimiz kısmını ziyaret ediniz.

Red Copper ne işe yaramaktadır?

Red Copper bakır oksit içerikli bakırlı gübre süspansiyonudur. Garanti edilen içeriği: Toplam Bakır (Cu) % 17,0 Klor : % 0,2 Detaylı bilgi için ürünler sayfasını ziyaret ediniz.

Zeon Scolti SUN ne işe yaramaktadır?

Amerikan Sudlax firmasının güneş ışınlarının zararlı etkilerinden tarımsal ürünleri korumak için geliştirilmiş olan en son ve en etkili üründür. Piyasadaki kullanılan ürünler genellikle kaolindir ve yalnızca fiziksel koruma sağlar. Güneş ışınlarına karşı koruma özelliği olmasına karşın ürün üzerinde bol miktarda beyaz leke bırakır. Bu durumda ürünün pazar değeri düşer. Ürün üzerinde çok zor çıkan leke bırakmasından dolayı üreticiler tarafından fazla tercih edilmez. Ancak Zeon ScoltiSun içerisindeki 4 farklı içerik ve aktif maddelerle ürünleri güneşin zararlı ışınlarından ürünü fiziksel ve kimyasal (sistemik) olarak korur. Ayrıca piyasadaki kaolinlere oranla %80 daha az leke bırakır. Daha detaylı bilgi için ürünlerden inceleyebilirsiniz.

SUMIGAL ne işe yaramaktadır?

SUMIGAL bitkisel kaynaklı adjuvanttır. Tüm sebze ve meyvelerde kullanılır. Detaylı bilgi için ürünlerimiz sayfamızı ziyaret ediniz.

Scolti Flow ne işe yaramaktadır?

Scolti Flow Bakır Oksiklorür Süspansiyondur. Garanti edilen içerik: Suda çözünür bakır: %20. Bir çok insektisit ve fungisit ile karıştırılabilir. Detaylı bilgi için ürünlerimi sayfamızı ziyaret ediniz.